TamOn Servis

Hayatınızın Yetkili Servisi


Öncelikle bilmeyenler için,  Nedir?

Filli Boya Puan Sistemi, Filli Boya’nın boyacılar için hediye amaçlı geliştirdiği bir üyelik sistemi diyebiliriz. Filli Boyanın ürünlerini kullandıkça puan kazanabiliyorsunuz ve topladığınız bu filli puanlarınızla filli boya hediye kataloğumuzdaki hediyelere sahip olabileceksiniz ve farklı avantajlarda yakalayabileceğiniz güzel bir sistemdir.

Nasıl Filli Puan Kazanılır?

Elinde Filli Puan kartı olan boya ustaları Filli Boya bayisinden alışveriş yaptığında, aldığı Filli Puan etiketli ürünler için puan kazanmaktadır. Dikkat edilmesi gerken bir husus ise sadece, Filli Puan kazanabilmek için kartın Filli Puan POS cihazından geçirilerek Filli Puan barkodlarının okutulması gerekmektedir. Filli Puan sistemi online olarak çalıştığından kazandığınız puan kartınıza hemen yüklenecektir.

Filli Puan Hediye Kataloğunu incelemek için tıklayınız.


Categories: Genel

10 Responses so far.

 1. İBRAHİM UZBAŞ diyor ki:

  filli boya

 2. Mustafa Yildiz diyor ki:

  filli boya mantolama kursuna katılıp belge aldım ama tekirdag merkezde ismım geçmiyor nedenını öyrene bilirmiyim lütfen………..

 3. Erol Sağbilge diyor ki:

  Ogrenemessin arkadas

 4. Huseyin Karakuş diyor ki:

  püanları az buluyorum sıkıntı orda
  başka sıkıntı yok filli boya 10 numara 5 yıldız

 5. Bayram Aziz diyor ki:

  hediye katalogy gormek coookk zor
  cok zor

 6. Yusuf Girgin diyor ki:

  Ustalıkbelgesi gelmedi

 7. mehmet emin çelik diyor ki:

  bakın arkadaşlar yıllardır bu mucadeleyi verdik ama filli boya bayileri tercih ediyor puan kuponunu kapakların altına koyun eğer ustaların hakıysa ama binler ce kişi söylemesine rağmen hala bayilrin kazanması için ayın tas aynı hamam çünki biz ustaları piyon olarak kullanıyor bayyi leri koruyor kolluyor şikayette bulundum defalarca bana verilen cevap bayi fiyat indirimi yapmiş puan küpürünü de almiştir arkadaşlar tlf numaram 0532 055 08 36 bu tarz şilayetleri olan yada bana destek vermek isteyen arkadaşlara ihtiyacim var birlikte mucadele ederek sözde bizim hakkımız olan puan küpürlerini bayilere yedirmayalim destek verenlere şimdiden teşekkürler izmir

Leave a Reply


*