TUPPERWARE NASIL ÜYE OLUNUR

0

TUPPERWARE NASIL ÜYE OLUNUR

Okumak için konu başlığına tıklayınız.

TUPPERWARE TÜM BAYANLARA İŞ FIRSATI SUNUYOR !!! TUPPERWARE`E ÜYE OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY…

014

 

      SINIRSIZ KAZANÇ , ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ ,SERMAYESİZ BAŞLANGIÇ ,ÜCRETSİZ EĞİTİM ,HEDİYELER,TAKDİRLER VE GEZİLER TÜM TÜRKİYEDEN DANIŞMAN OLABİLİRSİNİZ !!!

 

     BÜTÜN İŞİMİZ MUTFAK DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÜRÜNLERİNİN SATIŞINI YAPMAK HEMDE KENDİNİZE ÜRÜNLERİ İNDİRİMLİ ALIP HEDİYELERİNİ KAZANMAK  BUNLARDAN %100 KAR ELDE ETMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? ..

TUPPERWARE AİLESİNE KATILMANIZI BİZ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ…

  SİZLERİ KAZANMAYA DAVET EDİYORUZ .!!!


ÜRÜNLERLE HEM TASARRUF SAĞLAYIP KARA GEÇİN HEMDE AİLE BÜTÇENİZE KATKIDA BULUNUN STANDARTLARINIZ YÜKSELSİN HEMDE SOSYAL BİR ÇEVRE EDİNİN …

size başlangıçta bir çanta veriliyor sermaye olması için.bu çantanın içinde genelde 9 çeşit tupperware ürünü bulunuyor fiyatı ve içeriği de zaman zaman değişiyor.çantayı aldıktan sonra 1 ay içinde ödeme kolaylığı sağlanıyor.yani bu 1 ayda satın parasını öyle verin deniliyor ki çantayı çok ucuza alıyorsunuz bunları sattığınızda aldığınız fiyatın en az 2 katı para kazanmış oluyorsunuz.kendinize alacaksanız bile 3 te 1 fiyatına çantayı almış oluyorsunuz. tabi ki bu ticari bi olay olduğundan çantayı bu fiyata almanın 2. bi şartı var o da yine 1 ay içinde 250 tl lik sipariş vermek.250 tl sipariş katalogda yazan fiyat üzerinden hesaplanıyor.

. 250 tl lik siparişi de verdiğinizde üyeliğiniz tamamlanmış oluyor. bundan sonra 12 hafta sipariş vermezseniz üyeliğiniz iptal ediliyor.karşılığında bi ödeme ya da başka bi şart yok.sistem otomatik olarak üyeliğinizi bitiriyor.
sipariş için ödemeleri de bankadan ,internetten kredi kartıyla ya da otomatik ödeme talimatıyla yapabiliyorsunuz.

  AYRINTILI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP YOLLAYINIZ

Paylaş

Yazar Hakkında

Bir Yorum Bırakın


*